RECA Mobile Werkbank
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550100081 |
| EAN | 4066152971816 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 540 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 400 mm |
| Drawer front height | 4 x 100 mm |
| Supplier | RECA NORM |