RECA Klappwerkbank 1200x700x810mm (HxBxT) RAL 6018 Gelbgrün
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550021535 |
| EAN | 4066115439476 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 700 mm |
| Height | 810 mm |
| Height (folded together) | 150 mm |
| Supplier | RECA NORM |