RECA inlay Varius ratchet spanner 8–19 mm empty laser cut 283x396 mm
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes. Suitable for the following Varius wrenches: art. no.: 0700 305 08/0700 305 10/0700 305 13/0700 305 15/0700 305 16/0700 305 17/0700 305 18/0700 305 19 Width across flats: 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19 mm Field of Application: Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103). Advice: All inlays are supplied empty!
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0706001043 |
| EAN | 4029484929993 |
| Colour | Light grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 396 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 283 mm |
| Supplier | RECA NORM |
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes.
Suitable for the following Varius wrenches:
art. no.: 0700 305 08/0700 305 10/0700 305 13/0700 305 15/0700 305 16/0700 305 17/0700 305 18/0700 305 19
Width across flats: 8, 10, 13, 15, 16, 17, 18, 19 mm
Field of Application:
Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).Advice:
All inlays are supplied empty!