RECA inlay, small parts compartment, 2 parts, empty, 283x196 mm
2C hard foam insert, 2-colour. Field of Application: Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103). Advice: All inlays are supplied empty!
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0706001054 |
| EAN | 4029484762378 |
| Colour | Light grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 198 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 283 mm |
| Supplier | RECA NORM |
2C hard foam insert, 2-colour.
Field of Application:
Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).Advice:
All inlays are supplied empty!