RECA inlay, files, empty 283x396 mm
2C hard foam insert, 2-colour. Suitable for the following sets (only 1 set per inlay): Flat hand engineer's file with hand brush, 6 pieces art. no.: 0695 600 201 cut 1 art. no.: 0695 600 202 cut 2 art. no.: 0695 600 203 cut 3 Field of Application: Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103). Advice: All inlays are supplied empty!
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0706001030 |
| EAN | 4029484817177 |
| Colour | Light grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 396 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 283 mm |
| Supplier | RECA NORM |
2C hard foam insert, 2-colour.
Suitable for the following sets (only 1 set per inlay):
Flat hand engineer's file with hand brush, 6 pieces
art. no.: 0695 600 201 cut 1
art. no.: 0695 600 202 cut 2
art. no.: 0695 600 203 cut 3
Field of Application:
Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).Advice:
All inlays are supplied empty!