RECA Boxx cover insert for hand tools 380 x 20 x 315 mm
For filling RECA Boxxes with hand tools. The tool insert can be quickly and easily fitted in the lid of RECA Boxxes. Advice: A mounting set with assembly instructions is included.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0955040001 |
| EAN | 4029484456642 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 20.0 mm |
| Height | 315.0 mm |
| Width | 380.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For filling RECA Boxxes with hand tools. The tool insert can be quickly and easily fitted in the lid of RECA Boxxes.
Advice:
A mounting set with assembly instructions is included.