RECA Boxx cover inlay, hard foam 405 x 30 x 333 mm
The practical hard foam lid insert provides additional protection for the contents of RECA Boxxes during transport. Advice: The hard foam lid insert comes integrated in the lid of every RECA Boxx 102 and is included in the scope of delivery.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0955040002 |
| EAN | 4029484459902 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 30.0 mm |
| Height | 333.0 mm |
| Width | 405.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
The practical hard foam lid insert provides additional protection for the contents of RECA Boxxes during transport.
Advice:
The hard foam lid insert comes integrated in the lid of every RECA Boxx 102 and is included in the scope of delivery.