Rear panel screw, galvanised, Z 2 3.0 x 30
Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 01753 30 |
| EAN | 4019787230889 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 3 mm |
| Head diameter | 8 mm |
| Head height | 2.1 mm |
| Internal drive | Z2 |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.All variants

Rear panel screw, galvanised, Z 2 3.0 x 20
20
pk (1000 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Rear panel screw, galvanised, Z 2 3.0 x 25
25
pk (1000 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Rear panel screw, galvanised, Z 2 3.0 x 35
35
pk (1000 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo