RAPID washer zinc plated yellow for diameters of 8 mm
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0160208008 |
| EAN | 4029484928545 |
| Construction product | Yes |
| Height | 6 mm |
| Internal diameter | 8 mm |
| Material | Steel |
| Outer diameter | 28 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

RAPID washer zinc plated yellow for diameters of 10 mm
35107
pk (50 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo