RAPID washer zinc plated yellow for diameters of 10 mm
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0160210010 |
| EAN | 4029484928729 |
| Construction product | Yes |
| Height | 7 mm |
| Internal diameter | 10 mm |
| Material | Steel |
| Outer diameter | 35 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

RAPID washer zinc plated yellow for diameters of 8 mm
2886
pk (100 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo