Pickup box model Nissan Navara, 1420 x 600 x 500 mm (L x W x H)
CAUTION: This article is made to order and therefore cannot be exchanged. Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change. 2 burglar-proof hinges and lever locks 2 simultaneous locking cylinder locks with reversible keys and dust caps Lid held in place by high-quality gas springs 2 folding handles that can easily be picked up with a crane Torsion-free box lid Fully dustproof and watertight in line with IP67 and IP68 Suitable for high-pressure steam cleaning in line with IP69k Fully welded bo...
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4965901184 |
| EAN | 4029484678433 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 500 mm |
| Length | 1420 mm |
| Weight | 34.5 kg |
| Width | 600 mm |
| Supplier | RECA NORM |
CAUTION:
This article is made to order and therefore cannot be exchanged.
Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change.
- 2 burglar-proof hinges and lever locks
- 2 simultaneous locking cylinder locks with reversible keys and dust caps
- Lid held in place by high-quality gas springs
- 2 folding handles that can easily be picked up with a crane
- Torsion-free box lid
- Fully dustproof and watertight in line with IP67 and IP68
- Suitable for high-pressure steam cleaning in line with IP69k
- Fully welded box housing
Field of Application:
Nissan Navara L1All variants

Pickup box model Mitsubishi, 1340 x 600 x 550 mm (L x W x H)
134057535
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Pickup box model Toyota Hillux, 1455 x 600 x 500 mm (L x W x H)
145555035
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo