Pan-head particle board screw, galvanised, Z 2 3.5 x 25
Full thread Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 019635 25 |
| EAN | 4029484047307 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 3.5 mm |
| Head diameter | 7 mm |
| Head height | 2.4 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Full thread
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.All variants

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 10
102.13
pk (1000 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 15
152.13
pk (1000 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 16
162.13
pk (1000 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 20
202.13
pk (1000 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo