Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 45
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 01814 45 |
| EAN | 4029484306572 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4 mm |
| Head diameter | 8 mm |
| Head height | 2.8 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 20
202.84
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 25
252.84
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 30
302.84
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 35
352.84
pk (200 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo