Padlock 40 mm
Cylinder with 4-6 brass pins and bronze springs Bar locked on both sides via strong brass latch Automatically closing, hardened steel bar Each lock comes with three nickel-plated brass keys Lightweight version
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0695011076 |
| EAN | 4029484121076 |
| Bracket diameter | 6 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Shackle height clearance | 19.0 mm |
| Shackle length | 20.0 mm |
| Size | 40 |
| Supplier | RECA NORM |
