Nozzle for RTX 3-64 for 4.0 rivet
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0949203 |
| EAN | 4029484428953 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Material | Steel |
| Max. rivet diameter | 4.0 mm |
| Min. rivet diameter | 4.0 mm |
| Min./max. rivet diameter | 4.0-4.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Nozzle for RTX 3-64 for 3.0-3.2 rivet
3.03.23.0-3.2 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Nozzle for RTX 3-64 for 4.8-5.0 rivet
4.85.04.8-5.0 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Nozzle for RTX 3-64 for 6.0 rivet
6.06.06.0-6.0 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Nozzle for RTX 3-64 for 6.4 rivet
6.46.46.4-6.4 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo