Milwaukee M18FIW2F12-0 1/2˝ Akku-Schlagschrauber 4933498058
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698498058 |
| EAN | 4058546512187 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 2400 rpm |
| Max. torque | 339 Nm |
| Min. idle speed | 900 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants
4698443570
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
4698443580
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

