Milwaukee M18FID3-0 Akku-Schlagschrauber ¼˝ 4933498061
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698498061 |
| EAN | 4058546512217 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 3900 rpm |
| Max. torque | 226 Nm |
| Min. idle speed | 1750 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants
4698443570
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
4698443580
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

