Milwaukee M18FHSAG125XB2-0X Akku-Hochleistungswinkelschleifer Schiebeschalter
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698493415 |
| EAN | 4058546482862 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Min. idle speed | 9000 rpm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Washer diameter | 125 mm |
| Supplier | RECA NORM |



