Milwaukee M18BLIDR-502X Akku-Schlagschrauber 1/4" 4933492843
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698492843 |
| EAN | 4058546477141 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 3600 rpm |
| Max. torque | 190 Nm |
| Min. idle speed | 1250 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants
4698443570
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
4698443580
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

