Milwaukee M12FCIWF12G3-502X M12™ FUEL™ 1/2" Akku-Schlagschrauber
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698493455 |
| EAN | 4058546483265 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 3000 rpm |
| Max. torque | 542 Nm |
| Min. idle speed | 930 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants
4698443570
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
4698443580
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

