Medium aluminium hose holder
Hose reel Application area: For water hoses, compressed air hoses, cables and flexible lines
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4972259014 |
| EAN | 4053133011210 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 106 mm |
| Height | 186 mm |
| Material | Aluminium |
| Width | 259 mm |
| Supplier | RECA NORM |

