M18 BLIDRC-0 1/4" IMPACT SCREWDRIVER
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4698492839 |
| EAN | 4058546477103 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 3600 rpm |
| Max. torque | 190 Nm |
| Min. idle speed | 1250 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants
4698443570
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
4698443580
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

