Lock washers, type S, A2 M10
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0494900010 |
| EAN | 4029484463473 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 10.0 mm |
| Height | 1.0 mm |
| Internal diameter | 10.5 mm |
| Material | Stainless steel A2 |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Lock washers, type S, A2 M12
M121.012.0
pk (500 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo