Keyed drill chuck B16 1.5 - 13.0 mm
Drill chuck with spanner. Advice: With internal cone DIN 238.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 3651411316 |
| EAN | 4029484175109 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill chuck holder | B 16 |
| Max. drill chuck span width | 13.0 mm |
| Min. drill chuck span width | 1.5 mm |
| Min./max. drill chuck span width | 1.5-13.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Drill chuck with spanner.
Advice:
With internal cone DIN 238.All variants

Keyed drill chuck 1/2´´, right-left 1.5 - 13.0 mm
46.01/2 inch x 20 UNFS1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Keyed drill chuck B16 3.0 - 16.0 mm
52.0B 16Drill chuck key S3
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Keyed drill chuck B18 3.0 - 16.0 mm
56.5B 18Drill chuck key S3
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo