Hybrid standing ladder 2 x 8 rungs onesided with 2 Alu steps
Covering box/packaging unit: 1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550205229 |
| EAN | 4066115443589 |
| Beam dimensions | 22 mm x 59 mm |
| Beam height | 22 mm |
| Beam width | 59 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 934 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1All variants

Hybrid standing ladder 2 x 4 rungs onesided with 2 Alu steps
1.212202 x 4
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 5 rungs onesided with 2 Alu steps
1.4614802 x 5
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 6 rungs onesided with 2 Alu steps
1.7317502 x 6
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Hybrid standing ladder 2 x 7 rungs onesided with 2 Alu steps
220202 x 7
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo