Hand tap, DIN 352, HSS, 1–3 M16
Hand tap sets, DIN 352, HSS, for standard metric ISO thread in accordance with DIN 13 Equipping: Assembly: Taper, second tap and third tap (plug)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 063916 |
| EAN | 4029484101436 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Equipping | Assembly: Taper, second tap and third tap (plug) |
| Length | 80.0 mm |
| Pitch | 2 mm |
| Shank diameter | 12.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
