Hand protection for splitting chisel
Hand protection for RECA flat oval slitting chisel (27 x 8 mm) with art. no.: 0704 503 240.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0704514 |
| EAN | 4029484138944 |
| Attachment length | 25 mm |
| Attachment width | 7.5 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 112 mm |
| Length of head | 85 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Hand protection for RECA flat oval slitting chisel (27 x 8 mm) with art. no.: 0704 503 240.