Hand cart 4122V - Solid rubber tyres, Platform size 945 x 545 mm
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4512935582 |
| EAN | 4017976741222 |
| Colour | Brilliant blue RAL 5007 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 1185 mm |
| Length | 1204 mm |
| Length x width x height | 1204 x 600 x 1185 mm |
| Supplier | RECA NORM |