Eyelet screw with wood screw thread, galvanised, eyelet Ø 8.5 mm, 6.0 x 40
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 023406 40 |
| EAN | 4029484057863 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6 mm |
| Diameter of hole | 8.5 mm |
| Head type | With eyelet |
| Length | 40 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Eyelet screw with wood screw thread, galvanised, eyelet Ø 11.5 mm, 8.8 x 70
8.87011.5
pk (100 pc)
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo