Drum trolley 2702, Platform size 1.000 x 600 mm
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4512002702 |
| EAN | 4017976027029 |
| Colour | Brilliant blue RAL 5007 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 990 mm |
| Length | 1130 mm |
| Length x width x height | 1130 x 611 x 990 mm |
| Supplier | RECA NORM |