Die holder, DIN 225, 25 x 9
Die holder DIN 22568 for holding die DIN 223
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 06593 |
| EAN | 4029484109517 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 25.0 mm |
| Height | 9.0 mm |
| Length | 220.0 mm |
| Suitable for | Thread cutter M7 - M9 |
| Supplier | RECA NORM |
Die holder DIN 22568 for holding die DIN 223
All variants

Die holder, DIN 225, 20 x 5
Thread cutter M3 - M45.020.0
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 20 x 7
Thread cutter M5 - M67.020.0
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 30 x 11
Thread cutter M10 - M1111.030.0
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Die holder, DIN 225, 38 x 14
Thread cutter M12 - M1414.038.0
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo