Die, DIN 223, HSS, metric, M8
Metric With spiral point for steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 06528 |
| EAN | 4029484109067 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 25.0 mm |
| Height | 9.0 mm |
| Pitch | 1.25 mm |
| Size | M8 |
| Supplier | RECA NORM |
