Die, DIN 223, HSS, metric, M20
Metric With spiral point for steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 065220 |
| EAN | 4029484108718 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 45.0 mm |
| Height | 18.0 mm |
| Pitch | 2.5 mm |
| Size | M20 |
| Supplier | RECA NORM |
