Die, DIN 223, HSS, fine, M12 x 1.25
Fine thread Die, DIN 223, HSS, with spiral point for steel Field of Application: Fine thread
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 065212 125 |
| EAN | 4029484108589 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 38.0 mm |
| Height | 10.0 mm |
| Pitch | 1.25 mm |
| Size | M12 |
| Supplier | RECA NORM |
Fine thread
Die, DIN 223, HSS, with spiral point for steel
Field of Application:
Fine threadAll variants

Die, DIN 223, HSS, fine, M10 x 1.25
M1011.030.0
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Die, DIN 223 HSS, fine thread M12 x 1
M1210.038.0
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo