Die, DIN 223, HSS-Co, M8
DIN 223 HSS-Co die with spiral entry for stainless steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0652900008 |
| EAN | 4029484298372 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 25.0 mm |
| Height | 9.0 mm |
| Pitch | 1.25 mm |
| Size | M8 |
| Supplier | RECA NORM |
