Die, DIN 223, HSS-Co, M16
DIN 223 HSS-Co die with spiral entry for stainless steel Field of Application: For standard metric ISO thread in accordance with DIN 13
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0652900016 |
| EAN | 4029484298402 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 45.0 mm |
| Height | 18.0 mm |
| Pitch | 2 mm |
| Size | M16 |
| Supplier | RECA NORM |
