diaflex reducing rings for diaflex, 10 pack, 30/22.2
Equipping: 10 Type: Flat
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0664993022 |
| EAN | 4029484277278 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 30.0 mm |
| Equipping | 10 |
| Reducing-ring internal diameter | 22.2 mm |
| Thickness | 1.6 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Equipping:
10Type:
FlatAll variants

diaflex reducing rings for diaflex, 10 pack, 25.4/20
201.625.4
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

diaflex red. rings for diaflex, designed for large Stihl angle grinders, 25.4/20
20925.4
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

diaflex reducing rings for diaflex, 10 pack, 30/25.4
25.41.630.0
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo