diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 350/25.4
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0662194355 |
| EAN | 4029484937363 |
| Bore diameter | 25.4 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 350 mm |
| Main-blade thickness | 2.5 mm |
| Material to be processed | Non-ferrous heavy metal |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 125/22.2
1251.51.25
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 230/22.2
2301.71.6
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 350/20
3503.02.5
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

diaflex Metal diamond cutting disc for iron and stainless steel, 400/25.4
4003.32.7
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo