Deckenstütze und Montagestütze ST290
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0695700903 |
| EAN | 4008158031583 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Load capacity max. extended | 50 kg |
| Load capacity max. retracted | 150 kg |
| Max. length | 2900 mm |
| Max. roof slope | 45 Degree |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Deckenstütze und Montagestütze ST125
1250750750-1250 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Deckenstütze und Montagestütze ST250
250014501450-2500 mm
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo