Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M4
Counterbore drill for through hole
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 069261040 |
| EAN | 4029484119219 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 8.0 mm |
| Diameter of tenon | 4.5 mm |
| Length | 71.0 mm |
| Shank diameter | 5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Counterbore drill for through hole
All variants

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M10
18.011M10
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M12
20.013.5M12
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M3
6.03.4M3
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M5
10.05.5M5
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo