Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M12
Counterbore drill for through hole
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0692610120 |
| EAN | 4029484119196 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 20.0 mm |
| Diameter of tenon | 13.5 mm |
| Length | 100.0 mm |
| Shank diameter | 12.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Counterbore drill for through hole
All variants

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M10
18.011M10
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M3
6.03.4M3
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M4
8.04.5M4
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Counterbore, DIN 373 HSS, through-hole for M5
10.05.5M5
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo