Corner pipe wrench, S-jaw 1"
Teeth also inductively hardened. Captive adjustment nut. Material: chrome vanadium, tempered.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0703851100 |
| EAN | 4029484138265 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 320.0 mm |
| Max. grip range | 42 mm |
| Min. grip range | 0 mm |
| Min./max. grip range | 0-42 mm |
| Supplier | RECA NORM |
