Bosch drill chuck, size S 2, tenon diameter: 6 mm
Accessories for Bosch drills "Made in Germany".
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 069611408 |
| EAN | 4019208056821 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 6 mm |
| Height | 40 mm |
| Length | 110 mm |
| Size | S2 |
| Supplier | RECA NORM |
Accessories for Bosch drills "Made in Germany".
All variants

Bosch drill chuck, size S 3, tenon diameter: 8 mm
Drill chuck key S 38S3
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Bosch adapter for drill chuck SDS+ to 1/2"
Adapter for drill chuck SDSplus to 1/2"
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Bosch drill chuck, size S 1, tenon diameter: 4 mm
Drill chuck key S 14S1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Bosch SDSplus replacement chuck f. hammer drill GBH 2-26 DFR Art. No.2608572213
Replacement chuck for SDSplus hammer drill bit
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo