Ball joint extractor, 3 arms, Gedore no. 1.13/00 80 mm
Manageable, strong design for extracting discs, gears, ball bearings etc.
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 0695500266 |
| EAN | 4036976104462 |
| Clamping depth | 80.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| External clamping width | 70 mm |
| Max. extraction weight | 2000 kg |
| Number of arms | 3 PCS |
| Supplier | RECA NORM |

