Alu standing ladder with steps 2x6
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550106263 |
| EAN | 4066115025594 |
| Beam dimensions | 84.6 mm x 20.2 mm |
| Beam height | 84.6 mm |
| Beam width | 20.2 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 818 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Alu standing ladder with steps 2x5
1.1911902.63
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu standing ladder with steps 2x7
1.6516503.05
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

