Alu runged leaning ladder 1x20 Rungs
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550101332 |
| EAN | 4066115025259 |
| Beam dimensions | 84 mm x 25 mm |
| Beam height | 84 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Alu runged leaning ladder 1x10 Rungs
2.97297010
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu runged leaning ladder 1x12 Rungs
3.55355012
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

