Alu multipurpose ladder with working platform 4x3 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550109414 |
| EAN | 4066115444265 |
| Beam dimensions | 64 mm x 25 mm |
| Beam height | 64 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
