Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x12 rungs
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550110338 |
| EAN | 4066115025105 |
| Beam dimensions | 97 mm x 25 mm |
| Beam height | 97 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting length | 1840 mm |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x8 rungs
3.97733.83
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu multipurpose ladder 3 pieces with traverse 3x10 rungs
5.56844.96
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo