Alu leaning ladder with steps 1x7
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550117135 |
| EAN | 4066115025198 |
| Beam dimensions | 85 mm x 20 mm |
| Beam height | 85 mm |
| Beam width | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
All variants

Alu leaning ladder with steps 1x10
2.4824803.48
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo


