Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x18 rungs
Covering box/packaging unit: 1
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo
| Article number | 4550102243 |
| EAN | 4066115442957 |
| Beam dimensions | 97 mm x 25 mm |
| Beam height | 97 mm |
| Beam width | 25 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| EN standard | 131 |
| Supplier | RECA NORM |
Covering box/packaging unit:
1All variants

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x8 rungs
7503.842420
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x10 rungs
8504.962980
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x12 rungs
10006.093550
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo

Alu extension ladder 2 pieceswith traverse 2x14 rungs
11007.224110
pc
Logins coming soon — contact us for prices: a4@a4.fo